cudze chwalimy, a o swoich piktogramach nie pamiętamy

Napisałam Wam o trujących smugach, a teraz chciałam przypomnieć o czymś mega niesamowitym i również związanym ściśle z naszym niebem. Może nawet to wszystko jest ze sobą jakoś połączone?

A jest o czym pamiętać bo pewnie rodzime kręgi w zbożu nie były takie ogromne jak co poniektóre światowe ale jak na nasze polskie warunki i tak bardzo spektakularne. Być może nawet miały jakiś pośredni związek z naszym katolickim krajem? Nadgorliwe społeczeństwo w jednym z nich znak hostii bowiem wypatrzyło i może ufo wystraszyło?  Nie wiadomo.

rzekoma hostia 😉

Wiadomo natomiast, że chyba o tej Ziemi zapomnieli już kosmici nawet i nie przylatują, nie zaglądają i nie odwiedzają ziemian. Skłaniam się ku teorii, że może rzeczywiście jesteśmy gatunkiem, który oni sobie eksperymentalnie wyhodowali i obserwowali z daleka nasze poczynania podchodząc czasem nieco bliżej z odważnym zamysłem zapoznania się. Eksperyment raczej nie udany gdyż dając nam we władanie taką piękną planetę, różnorodną i kolorową, podobno cudownie wyglądającą z kosmosu, popełnili błąd. Czytaj dalej cudze chwalimy, a o swoich piktogramach nie pamiętamy

tajemnica chemtrails wyjaśniona !

I kto, KTO tego dokonał???

Przez zupełny przypadek skacząc sobie po kanałach trafiłam na jeden z odcinków ojca Mateusza. Wcale bym się nie zatrzymała bo to nie mój target ale coś mą uwagę zwróciło, że oglądałam dalej.

Otóż starsza pani, która mieszka u niego na plebanii razem z gospodynią Kingą Preis, kimkolwiek by nie była, wyczytała w necie o trujących smugach chematrails i opowiadała o tym gosposi właśnie, a ta też zaczęła czytać podobne tematy np. o chupakabrze i sobie cały odcinek rozprawiały. Najwięcej przeżywały właśnie smugi co usłyszał padre Mateo i …. OMG wtrącił się do rozmowy.

Więc usiadł na krześle, podrapał się w głowę z niedowierzaniem, że jego panie śledzą takie bzdury i…

wyjaśnił tajemnicę smug chemicznych!!!

znawca tematów wszelakich

Naprawdę, rzeczowo wytłumaczył, że powstają one, czyli chmury rozszerzające się ze smug pod wpływem… skraplania i zamarzania w atmosferze jako spaliny po prostu zwyczajne. Teraz się śmieję hahaha ale powiem szczerze, wkurwiłam się. Jak można tak okłamywać społeczeństwo, ciemnotę babciom i dziadkom wciskać (bo kto ten serial ogląda?) i wodę z mózgu społeczeństwu robić? System widzę przenika głęboko, a manipulacja ludem trwa na wszystkich poziomach. Czytaj dalej tajemnica chemtrails wyjaśniona !